Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

Президент України Петро Порошенко відвідає США на запрошення Обами

Автор:

|

Березень 24, 2016

|

Рубрика:

Президент України Петро Порошенко відвідає США на запрошення Обами

main

Президент України Петро Порошенко в період з 30 березня по 2 квітня перебуватиме у США. Прес-служба лідера країни сповістила, що цей робочий візит стане відповіддю на запрошення Барака Обами.

“30 березня почнеться робочий візит президента України Петра Порошенка до США, в рамках якого на запрошення президента США Барака Обами він візьме участь у Саміті з питань ядерної безпеки, який відбудеться у Вашингтоні”, – йдеться в повідомленні прес-служби президента України.

Крім того, згідно прес-службі Петра Порошенка, заплановані переговори глави держави з керівництвом Сполучених Штатів Америки, а також двосторонні зустрічі з главами держав і урядів, які візьмуть участь у саміті.

Нагадаємо, 5-7 квітня Порошенко перебуватиме з офіційним візитом в Японії, де проведе зустрічі з керівниками обох палат парламенту Японії, прем’єром та іншими високопосадовцями, а також представниками бізнесу.

“У ході цих зустрічей планується обговорити досить широке коло питань двостороннього співробітництва, а також проблеми міжнародного значення в контексті головування Японії у “Великій сімці”, – наголошується у відповідному повідомленні.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply