Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Президент Туреччини далі критикує Захід

Автор:

|

Серпень 02, 2016

|

Рубрика:

Президент Туреччини далі критикує Захід

Turok_foto

Інформаційне агентство «Анадолу» 2 серпня розповіло про участь Реджепа Таїпа Ердогана в Економічному форумі високого рівня з міжнародними інвесторами. У своєму виступі глава держави прокоментував зусилля турецької влади щодо усунення загроз державності й демократії в країні, а також розкритикував позицію низки західних політиків: «Ви смієте заявляти: «Ми стурбовані». Як можете ви протягувати руку винуватцям цього віроломного акту? Хіба таке можливо? Ми жодною мірою не відхилимося від наміченого шляху. Тому, що якщо ми, за поодиноким винятком, будемо шкодувати цих вбивць, то потрапимо в стан, коли шкодувати будуть нас самих. Цього ми не дозволимо».

Президент також спростував твердження про тортури щодо затриманих учасників заколоту. Згадав і про розвідувальні структури. За словами Реджепа Таїпа Ердогана той факт, що інформація про спробу військового бунту не надійшла до керівництва країни вчасно, свідчить про те, що терористична організація почала руйнувати держструктури в першу чергу з системи розвідувальних служб.

Нагадаємо, що група турецьких військовослужбовців у ніч з 15 на 16 липня зробила невдалу спробу збройного захоплення влади в країні. Загинуло понад 200 осіб.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply