Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Президент США пригрозив наростити ядерні арсенали

Автор:

|

Жовтень 23, 2018

|

Рубрика:

Президент США пригрозив наростити ядерні арсенали

Про це інтернет-видання ВВС розповідає у вівторок, 23  жовтня. Виступаючи перед журналістами Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати планують збільшити свій ядерний потенціал. «Ця погроза адресована всім, кому побажаєте, – Китаю, Росії і всім, хто хоче грати в ці ігри… Росія не дотримувалася духу договору і самого цього договору».

Господар Білого дому вже не вперше висловив своє переконання у тому, що Росія порушує підписаний у 1987 році Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД). Він вже навіть оголошував про намір вийти з нього. На цьому тижні радник Президента США з національної безпеки Джон Болтон проводить в Москві переговори на тему виконання цього Договору.

Договір про РСМД між США і колишнім СРСР, правонаступником якого є Росія, наклав заборону на низку озброєнь. Сторони зобов’язалися знищити всі комплекси балістичних і крилатих ракет наземного базування з дальністю ураження від 500 до 5500 кілометрів, а також не виробляти, не випробовувати і не розгортати такі ракети в майбутньому.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply