Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Президент США побачив слід Кремля на виборах

Автор:

|

Лютий 21, 2018

|

Рубрика:

Президент США побачив слід Кремля на виборах

Про це пише у середу, 21 лютого, інтернет-видання «Deutsche Welle», посилаючись на слова прес-секретаря Білого дому Сари Сандерс. А вона заявила на брифінгу, що Дональд Трамп визнає втручання Російської Федерації у минулі президентські вибори у США.

Втім, складаються враження, що це визнання зроблене, як мовиться, через стиснені зуби. Ось три основні тези: Росія однозначно втручалася у вибори, це аж ніяк не вплинуло на їх результати, передвиборний штаб Дональда Трампа жодним чином не вступав у змову з росіянами. Сара Сандерс також наголосила, що Дональд Трамп неодноразово визнавав російське втручання, вказавши на випадки, коли лунали подібні заяви. Однак загальновідомо, що у серпні 2017 року він заперечував звинувачення на адресу Росії, що стосуються втручання в американські вибори.

Відповідаючи на запитання, чому Дональд Трамп не ввів щодо Росії санкції, прес-секретар відповіла, що чинний президент США став за рік «більш жорстким» до Росії, ніж його попередник Барак Обама «за всі вісім років». Залишилося незрозумілим і те, чи будуть якісь конкретні дії після цього визнання.

Світлина: прес-секретар Білого дому Сара Сандерс.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply