Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 26, 2021

Президент призначив Леоніда Кучму главою контактної групи в Мінську

Автор:

|

Червень 03, 2019

|

Рубрика:

Президент призначив Леоніда Кучму главою контактної групи в Мінську

Президент України Володимир Зеленський призначив Леоніда Кучму главою делегації України в контактній групі з врегулювання в Донбасі.

“Зустрічався з нашими партнерами з США, Франції, Німеччини. З іншими партнерами по ЄС. Ми обговорювали питання припинення війни в Донбасі. У нас є спільна позиція – це відновлення наших переговорів у нормандському форматі. Це і розблокування мінського процесу. Вже 5 червня буде зустріч тристоронньої групи на чолі з Леонідом Кучмою “, – заявив Володимир Зеленський.

Другий Президент України Леонід Кучма повідомив, що після розмови з Президентом Зеленським зрозумів, що може зробити внесок у мирне врегулювання збройного конфлікту на Донбасі.

“Я не міг не погодитися, бо Україна дійсно переживає не найлегші часи у своїй історії… Сьогоднішня зустріч у Президента країни показує, що в мене є така можливість у тій групі, яка сьогодні створена, в “мінському форматі” зробити свій внесок”, – сказав Кучма.

Він додав, що за той час, коли він не брав участі як представник України у перемовинах у Мінську, зрозумів, що має можливість працювати на розв’язання “тих проблем, які сьогодні існують в Україні”.

Леонід Кучма очолював українську делегацію в контактній групі по Донбасу з 2014-го по жовтень 2018 року. Він пояснив свій вихід із групи втомою і відсутністю прогресу на переговорах.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply