Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 21, 2021

Президент Молдови жорстко критикує Євросоюз і США

Автор:

|

Липень 04, 2018

|

Рубрика:

Президент Молдови жорстко критикує Євросоюз і США

Про це у середу, 4 липня, повідомляє інтернет-газета «Європейська правда». Йдеться тут про реакцію країн Заходу на скасування результатів виборів мера у Кишиневі. Президент Ігор Додон назвав її «беззубою та поверхневою». Маючи на увазі правлячу коаліцію, він саркастично заявив: «Показали пальцем: «Ай-яй-яй не можна». А цим же можна показувати пальцем скільки завгодно – відкусять».

Річ у тім, що суд Кишинева визнав недійсними результати виборів мера столиці Молдови, на яких переміг лідер проєвропейської Платформи «Гідність і правда» Андрій Нестасе. Незрозуміло лише, чим керуються Ігор Додон, критикуючи Євросоюз і США, якщо суд прийняв рішення у зв’язку зі скаргою Партії соціалістів, яку очолює чинний президент. Не віриться, щоб він хотів більш жорсткої реакції на судове рішення, яке його самого цілком влаштовує.

Тим часом Євросоюз двічі виступив із закликом поважати волю виборців. І врешті відклав виплату 100 млн євро (майже $117 млн) допомоги Молдові через скасовані вибори. Куди вже жорсткіше?

Світлина: Ігор Додон (ліворуч) займає відверто проросійську позицію.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply