Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Прем’єр-міністр Росії вже звикся з санкціями

Автор:

|

Січень 22, 2017

|

Рубрика:

Прем’єр-міністр Росії вже звикся з санкціями

0122___06--1

Принаймні такий висновок можуть зробити усі, хто ознайомився з виступом Дмитра Медведєва під час з’їзду одноосібно правлячої партії «Єдина Росія». Бо є там і такі слова: «Пора розлучитися з ілюзіями, що стосовно нашої країни будуть скасовані якісь санкції. Очевидно, те, що трапилося, – це надовго. Нема чого сподіватися на якісь чужі вибори, на прихід іноземних керівників».

До того ж очільник уряду заявив, що російські аграрії мають використовувати ситуацію із санкціями, яка є вдалою для них. Адже за його словами, Росія має годувати себе сама. Тут на язик проситься саркастичне «ну-ну…»

Додамо, що на цьому з’їзді Дмитра Медведєва в черговий раз переобрали на посаду голови партії. Голосування, як і прийнято в державах з недорозвиненою демократією, було відкритим і з однієї кандидатури, що її висунув голова Вищої Ради «Єдиної Росії» Борис Гризлов.

Нагадаємо, санкції проти Російської Федерації ввели у 2014 році зусиллями Євросоюзу, США, Канади, Японії та низки інших держав у зв’язку з анексією Криму та дестабілізацією ситуації на сході України. Нещодавно президент США Дональд Трамп в інтерв’ю виданню «Wall Street Journal» заявив, що санкції будуть збережені «ще певний час».

Світлини: Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply