Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Прем’єр-міністр лобіює львівське сміття

Автор:

|

Січень 27, 2017

|

Рубрика:

Прем’єр-міністр лобіює львівське сміття

Після багатомісячних безрезультатних розмов 27 січня нарешті зроблено хоч щось конкретне для вирішення найбільшої на сьогодні проблеми Львова. На засіданні комісії з надзвичайних ситуацій Львівської облдержадміністрації місту передали 12 гектарів землі для облаштування нового полігону твердих побутових відходів та підприємства з переробки сміття. Втім, невідомо, чи відбувся б цей широкий жест, якби на цьому засіданні не головував прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Про те, що він спеціально їде до Львова займатися темою утилізації сміття, стало відомо вчора ввечері. Мовою чиновницького світу це означає, що місцеві керівники не справляються з обов’язками. То чи потрібні такі керівники взагалі?

«Я не приїхав сюди займатися політикою. Я приїхав запитати, чим я можу допомогти львів’янам», – сказав буквально зі старту Володимир Гройсман. А це був доволі прозорий натяк на міського голову Андрія Садового. І йому не залишалося нічого іншого, як стати у позу смиренного прохача: «Якби була б можливість одну ділянку, площею 12,5 га, на території «Сірки» передати для Львова, я був би дуже вдячний». Очевидно, йдеться про землі у Яворівському районі, де видобували сірку.

Володимир Гройсман, уточнивши деталі, доручив львівському «губернатору» передати ділянку місту. Але одразу наголосив, що Андрій Садовий повинен зобов’язатися «протягом шести місяців побудувати полігон, запустити його в експлуатацію». Це можна зрозуміти й так – покарання львівського мера за сміттєву ганьбу відкладене на пів року.

На світлині з урядового порталу: Володимир Гройсман проводить 27 січня засідання у Львові.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply