Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

Премія, яку вигадав Дональд Трамп

Автор:

|

Січень 18, 2018

|

Рубрика:

Премія, яку вигадав Дональд Трамп

Чинний Президент США назвав її «За фейкові новини». І ось 18 січня інформаційні агенції повідомили, що Дональд Трамп через улюблену мережу Twitter оголосив про присудження премії окремим авторам та кільком відомим американським виданням.

Список очолив британський економіст та колумніст Пол Кругман, який є лауреатом Нобелівської премії з економіки і давнім прихильником Демократичної партії. Раніше він зазначав, що через обрання пана Трампа президентом «ринки ніколи не відновляться».

Журналіст АВС Брайан Росс відзначений за те, що випустив у світ помилкову новину про готовність Майкла Флінна свідчити проти президента США.

У переліку фігурує і телеканал CNN, який оприлюднив інформацію, що Дональд Трамп та його син мали доступ до хакерських документів з WikiLeaks. За те, що господар Білого дому начебто прибрав бюст Мартіна Лютера Кінга зі свого кабінету, «нагороджений» журнал TIME. А видання Newsweek Трамп потрапило до числа лауреатів через публікацію про те, що перша леді Польщі Агата Корнхаузер-Дуда не потиснула руку американському Президенту.

Телеканал CNN був згаданий чотири рази, The New York Times – двічі, по одному разу –  ABC, The Washington Post, The Time і The Newsweek.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply