Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

«Прекрасне самопочуття» обстріляних росіянами

Автор:

|

Листопад 26, 2018

|

Рубрика:

«Прекрасне самопочуття» обстріляних росіянами

Російська державна агенція ТАСС у понеділок, 26  листопада, надала першу інформацію про українських моряків, поранених під час учорашнього силового захоплення у районі Керченської протоки трьох суден Військово-Морського Флоту України. Наразі, з посиланням на неназвану лікарню міста Керчі, повідомлено про трьох українських військових. Їх поранення названо «легкими». Наведено такі слова співрозмовника агенції з числа персоналу медзакладу: «Стабільний стан у них, все нормально, не погіршується. Себе почувають прекрасно».

Усе сказане викликає сумніви. Особливо щодо «прекрасного» самопочуття. Адже за інформацією української влади, поранено, як мінімум, шестеро моряків і в тому числі є важко поранені.

Згодом російські ЗМІ оприлюднили імена та прізвища трьох поранених українських військових моряків, яких захопила Росія під час нападу на наші кораблі. У лікувальних закладах окупованого Криму перебувають: Артеменко Андрій Анатолійович (1994 року народження, Новоукраїнка), Сорока Василь Вікторович (1991 року народження, Одеса), Ейдер Андрій Дмитрович (1999 року народження, Одеса). Як твердять, поранення не кульові, а уламкові. Про інших українських військових наразі нічого не відомо. Однак є інформація, що українські моряки під час штурму чинили опір російським агресорам і зараз на контакт з ними не йдуть.

Світлина: катер «Нікополь» – одне з трьох суден, захоплених росіянами.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply