Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Правда про погрози Володимира Путіна

Автор:

|

Серпень 30, 2018

|

Рубрика:

Правда про погрози Володимира Путіна

Інтернет-видання «Тиждень» у четвер, 30 серпня, цитує уривки з нової книжки колишнього Президента Франції Франсуа Олланда, яку він назвав «Уроки влади». Автор був ініціатором створення «Нормандського формату» й учасником проведення переговорів на найвищому рівні у Мінську. Вони тоді завершилися укладенням угод, виконання яких ніяк не вдається досягти. У напруженій дискусії, що тривала 11 і 12 лютого брали участь Анґела Меркель, Франсуа Олланд, Петро Порошенко і Володимир Путін.

Ось що написав екс-президент Франції у своїх мемуарах: «Порошенко з Путіним постійно підвищували голос один на одного. Російський президент був так рознервувався, що став погрожувати остаточно розчавити військо свого візаві. Це виказало, що російські війська на Сході України є. Путін спохопився та взяв себе в руки».

За словами Франсуа Олланда, переговори просувалися дуже повільно з великою кількістю заперечень. Потім Володимир Путін заявив, що йому треба проконсультуватися із ватажками сепаратистів. «Через кілька хвилин він повертається та повідомляє, що сепаратисти – ті самі, про яких він казав уранці, мовляв, їх не знає, – згідні», – не без іронії згадує Франсуа Олланд.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply