Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

Права людини у районі проведення ООС

Автор:

|

Листопад 09, 2018

|

Рубрика:

Права людини у районі проведення ООС

Стан справ з їх дотриманням у п’ятницю, 9  листопада, завершують вивчати омбудсмени Литви і України. У районі проведення Операції Об’єднаних Сил (ООС) два дні працює міжнародна міжвідомча група з метою моніторингу дотримання прав і свобод людини. Українську сторону делегації очолила Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова. Литовську – Посол Литви в Україні Марюс Януконіс та Головний Парламентський Омбудсмен Литовської Республіки Аугустінас Нормантас.

Командувач Об’єднаних Сил генерал-лейтенант Сергій Наєв провів зустріч з членами делегації. Він наголосив, що військова складова ООС проводиться у повній відповідності до міжнародних норм та стандартів щодо дотримання прав і свобод людини.

А з ранкового зведення прес-центру ООС дізнаємося, що минулої доби російсько-терористичні війська 14 разів відкривали прицільний вогонь по наших позиціях. У тому числі чотири обстріли здійснено з озброєння, забороненого Мінськими угодами.

Бойові дії відбулися у районах таких населених пунктів: Новолуганське, Піски, Опитне, Мар’їнка, Славне, Красногорівка, Кримське, Старогнатівка, Чермалик, Павлопіль та Лебединське. Поранення отримали два українські військовослужбовці.

За даними нашої розвідки, учора убито одного з окупантів, а так звані санітарні втрати становлять у них 11 осіб.

Світлини: генерал-лейтенант Сергій Наєв та український омбудсмен Людмила Денісова.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply