Новини для українців всього свту

Saturday, Mar. 6, 2021

Прапор терористів на урочистостях у Болгарії

Автор:

|

Серпень 29, 2017

|

Рубрика:

Прапор терористів на урочистостях у Болгарії

Як повідомляє 29 серпня інтернет-газета «Європейська правда», українське дипломатичне представництво жорстко відреагувало на інцидент, що стався під час урочистостей з нагоди 140-річчя битви на горі Шипка. Невідомі особи з числа глядачів тримали розгорнутий прапор так званої «Донецької народної республіки» («ДНР»), самопроголошеної сепаратистами на окупованій території Донеччини. Ці кадри було продемонстровано болгарським телебаченням.

«Глибоко занепокоєний та обурений прапором терористичної і злочинної «ДНР» на Шипці. Розглядаю це, серед іншого, як знущання над пам’яттю українських воїнів і справжніх ополченців, які принесли свободу на болгарську землю», – сказано у заяві посла України у Болгарії Миколи Балтажи. У ній також міститься наполягання на здійсненні болгарською владою «розслідування цієї брудної провокації».

Втім, ґрунтовного розслідування, мабуть, сподіватися не варто. Цього ж дня українські електронні ЗМІ повідомили, що міністр закордонних справ Болгарії Єкатерина Захарієва назвала цей обурливий вчинок «неприємною історією» і не вважає його скандалом.

Зазначимо, що битва за Шипку стала однією з найважливіших подій російсько-турецької війни 1877-1878 років.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply