Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Позиція США щодо Росії – незмінна

Автор:

|

Серпень 13, 2016

|

Рубрика:

Позиція США щодо Росії – незмінна

2_extra_large

У суботу, 13 серпня, відбулася телефонна розмова Президента України Петра Порошенка з Віце-президентом Сполучених Штатів Америки Джозефом Байденом. Основними темами стали провокаційні дії Росії в окупованому Криму та ескалація напруженості на Донбасі. Петро Порошенко наголосив, що нещодавні фальшиві заяви Росії про начебто терористичні загрози з боку України на окупованому півострові є гібридною провокацією та черговою спробою виправдати подальшу російську агресію та масштабні репресії в Криму, до яких вдається окупаційна влада.

Джозеф Байден відзначив зусилля Президента України з пошуку шляхів урегулювання ситуації і наголосив, що американська сторона уважно відстежує всі події навколо кримської провокації, відповідальність за яку повною мірою лежить на Росії. Тут важливо не дозволити Москві використати ситуацію щодо Криму як виправдання за очевидне невиконання нею Мінських угод.

Сторони погодилися з важливістю продовження діалогу в Нормандському форматі. Віце-президент США підтвердив незмінність позиції своєї держави щодо невизнання окупації Криму, а також очевидної необхідності збереження санкцій щодо РФ. Петро Порошенко та Джозеф Байден домовилися перебувати у постійному контакті.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply