Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Пожежі у Каліфорнії забрали дев’ять життів

Автор:

|

Листопад 10, 2018

|

Рубрика:

Пожежі у Каліфорнії забрали дев’ять життів

Інтернет-видання «Deutsche Welle» у суботу, 10  листопада, з посиланням на прес-конференцію шерифа округи Бьютт Корі Хоніа повідомляє, що у місті Парадайс на півночі штату загинуло не менше 9 осіб. Ще 35 людей вважаються зниклими безвісти. Вогонь вже знищив тут близько 6,5 тисяч будівель. А на півдні Каліфорнії закликають терміново евакуюватися мешканців міста Малібу.

За даними департаменту лісового господарства штату, нинішні пожежі вже стали одними з найбільш руйнівних в історії Каліфорнії. В округах Бьютт, Вентура і Лос-Анджелес оголошено надзвичайний стан. Ще одна пожежа загрожує місту Малібу на тихоокеанському узбережжі. Поширенню полум’я сприяє вітер, пориви якого досягають швидкості 80 кілометрів на годину. Місцева вдала попередила у мережі Twitter: «Вогонь вийшов з-під контролю і направляється в житлові райони Малібу». Відтак жителів закликали негайно покинути місто. З мотивів безпеки закрито рух на автомагістралі 101 та автодорозі SR 1 штату Каліфорнія.

Гевін Ньюсом, який вступить на посаду губернатора Каліфорнії у січні 2019 року, повідомив, що Президент Дональд Трамп і федеральна агенція з управління у надзвичайних ситуаціях (FEMA) схвалили запит влади штату на надання федеральної допомоги.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply