Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 20, 2021

Пожежа на виноградниках французького бізнесмена

Автор:

|

Серпень 25, 2018

|

Рубрика:

Пожежа на виноградниках французького бізнесмена

Француз Крістоф Лакарен, який займається виробництвом вина у широко відомому селі Шабо Одеської області, у суботу, 25 серпня, розмістив у мережі Facebook тривожну новину. Він заявив про «кримінальний підпал» його виноградників, 20 гектарів яких начебто вже згоріло.

При цьому французький підприємець апелює до глави нашої держави: «Президенте Порошенку! 4 липня в готелі Інтерконтиненталь у Києві після бізнес-форуму я говорив з Вами про проблему рейдерів землі, які хочуть зруйнувати мої виноградники і мою офіційну виноробну компанію. Ви попросили у мене візитку і запевнили мене, що проблему буде розглянуто».

Крістоф Лакарен понад десять років мешкає у селі Шабо. Плантації виноградників розташовані частково на його землі, а частково – на орендованій з 2007 року ділянці, через яку й точаться суперечки.

Втім, факту завданих збитків правоохоронці наразі не підтвердили. Наводимо цитату з сайту Одеського обласного управління поліції: «Під час огляду встановлено, що територія, на якій сталася пожежа,  знаходиться за межами населеного пункту. Зовні вона схожа на покинуті виноградники та поросла сухою травою, яка в деяких місцях вигоріла. При цьому кущі винограду не пошкоджені. При огляді місця події сторонніх предметів, паливно-мастильних або легкозаймистих речовин не виявлено».

Світлини: вгорі – Крістоф Лакарен, внизу – фото поліції з місця події.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply