Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Потяг української ідентичності

Автор:

|

Листопад 21, 2018

|

Рубрика:

Потяг української ідентичності

Він почав курсувати «синьою» гілкою Київського метрополітену, повідомляє у середу, 21 листопада, агенція «Укрінформ». Новий науково-просвітницький проект презентували Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» спільно з комунальним підприємство «Київський метрополітен».

У вагонах цього потягу експонуються інформаційні матеріали, які розповідають про унікальні факти з історії, культури, побуту України, про її державний потенціал на початку ХХ століття. З них пасажири мають змогу дізнатись і про реальні причини одного із найбільших злочинів в історії людства – Голодомору-геноциду. Він був спрямований проти української інтелігенції, української церкви, кожного активного носія української ідентичності.

На думку генерального директора музею «Меморіал жертв Голодомору» Олесі Стасюк, причиною необізнаності українців про свою історію є й той факт, що праці науковців-дослідників друкуються мізерними накладами. Тому постала гостра потреба залучати нові формати подачі інформації, які б дозволили охопити максимальну аудиторію.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply