Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 19, 2021

«Потяг єднання» прибув у Дружківку

Автор:

|

Квітень 23, 2017

|

Рубрика:

«Потяг єднання» прибув у Дружківку

Для тих, хто ще не чув про патріотичний рух «Потяг єднання України» повідомимо, що його організатори поставили за мету забезпечити молоді з усієї держави можливість ознайомитися із традиціями та історією різних області, цікаво провести час й потоваришувати. А найголовніше – довести всім, що Україна соборна і неподільна. Діти спілкуються між собою, розриваючи штучно нав’язані російською пропагандою тенета недовіри та руйнуючи стереотипи мислення.

У неділю, 23 квітня, прес-центр штабу АТО повідомив, що «Потяг єднання» прибув до славного козацькими традиція міста Дружківки, що на Донеччині. У програмі перебування – екскурсії місцевими музеями, зустрічі з учнями та студентами Дружківки, вшанування загиблих у Другій світовій війні, війні в Афганістані та ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. А ще була хода містом, учасники якої  несли величезний синьо-жовтий стяг і скандували «Донбас – це Україна, Крим – це Україна». Так дійшли до знаку із написом «На цьому місці буде встановлено пам’ятник учасникам АТО». Його освятив військовий капелан, виступили організатори «Потягу єднання».

А із зведення прес-центру штабу АТО 23 квітня дізнаємося, що минулої доби російсько-окупаційні війська здійснили 46 обстрілів українських позицій. При цьому застосовували міномети й панцерну техніку. Діяли ворожі снайпери. Є й скорботна звістка – один військовослужбовець Збройних Сил України загинув. Поранено трьох.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply