Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 25, 2021

Потрапив у СІЗО колишній чоловік Лілії Подкопаєвої

Автор:

|

Жовтень 08, 2018

|

Рубрика:

Потрапив у СІЗО колишній чоловік Лілії Подкопаєвої

Як повідомляє у понеділок, 8 жовтня, інтернет-видання «LIGA.net» Служба безпеки України (СБУ) запідозрила бізнесмена Тимофія Нагорного у державній зраді. Втім, він і далі більше відомий не своєю підприємницькою діяльністю, а як колишній чоловік олімпійської чемпіонки із спортивної гімнастики Лілії Подкопаєвої. Хоча пара розлучилася майже десять років тому.

Інформацію про підозру підтвердили в СБУ. Окрім того 8 жовтня журналіст Роман Реведжук оприлюднив у мережі Facebook фотокопії рішення суду про запобіжний захід для Тимофія Нагорного, якого зараз утримують в СІЗО. Печерський суд Києва обрав йому арешт з можливістю внесення застави в розмірі 528,6 тисяч гривень (без малого $19 тисяч). Як твердять, з СБУ подано апеляцію на це рішення. Її заплановано розглянути 10 жовтня. У спецслужбі вважають, що фігурант не повинен мати можливість вийти на волю.

Роман Реведжук позиціонує себе як друг підозрюваного, відтак висловив думку, що СБУ має претензії до Тимофія Нагорного через його спілкування з російським бізнесменом Олексієм Дашутіним. Останній начебто був засуджений у Росії за розкрадання майна Міністерства оборони, але уникнув в’язниці.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply