Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Порушення прав людини в окупованому Криму

Автор:

|

Липень 30, 2017

|

Рубрика:

Порушення прав людини в окупованому Криму

У неділю, 30 липня, сайт «НВ» повідомив, що Кримська правозахисна група у чергове підготувала моніторинговий огляд про порушення прав людини на анексованому Росією півострові. Він підготований на матеріалах, зібраних цього року впродовж травня місяця. У звіті вказано факти свавілля окупаційної влади – затримання й обшуки, порушення права на свободу зібрань, свободу слова і висловлювання думки. Також наведено випадки політично вмотивованих кримінальних переслідувань. Зокрема, згадано справи «26 лютого», «Хізб ут-Тахрір», «українських диверсантів», «Володимира Балуха», українського журналіста Миколи Семени, а також «справу Ільмі Умерова» і «справу Сулеймана Кадирова».

Особливо наголошено на тому, що 25 травня вперше після анексії окупанти призвали і показово відправили 30 молодих мешканців Криму служити у російській армії за межами півострова.

За символічним збігом обставин цього ж дня стало відомо, що у Криму випустили на свободу екс-командира батальйону «Керч» так званої «ДНР» Вадима Погодіна, що був заарештований 20 червня на запит України до Інтерполу. Цього бойовика підозрюють у вбивстві 16-річного жителя Краматорська Степана Чубенка.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply