Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

Порошенко: Україна і світ ще довго не повернуться до мирного життя

Автор:

|

Березень 22, 2016

|

Рубрика:

Порошенко: Україна і світ ще довго не повернуться до мирного життя

Belgian police officers keep watch at Gare du Midi/Zuidstation railway station in Brussels, Belgium, November 14, 2015, after the attacks in Paris on Friday. REUTERS/Eric Vidal

Терористична агресія змінює світ, і людство ще довго не зможе повернутися до мирного життя. Таку думку висловив президент України Петро Порошенко під час зустрічі з командирами частин ЗСУ.
“Сьогодні надійшло повідомлення про кілька терористичних актах в столиці Європейського Союзу – Брюсселі. Вибухи були здійснені в аеропорту, в метро. На цьому тижні терористичні атаки прозвучали в Туреччині. Світ кардинально змінився. Україна і світ ще довго не повернуться до мирного життя”, – сказав Порошенко.
Раніше він висловив співчуття сім’ям загиблих під час сьогоднішнього теракту в Брюсселі.
“Тероризм наніс підступний удар в серце Європи. В Україні з глибоким сумом сприйняли звістку про вибухи в Брюсселі. Ганебному акту агресії не може бути виправдання”, – зазначив глава держави на своїй сторінці у Фейсбуці.
В адміністративній столиці Євросоюзу та Бельгії сьогодні зранку відбулася серія вибухів. В 8 годині ранку біля стійки реєстрації American Airlines араб вигукнув кілька фраз, а потім відкрив вогонь. Після пролунали два вибухи. Жертвами стали, за різними даними, від 11 до 17 осіб. Пізніше в аеропорту були знайдені кілька вибухових пристроїв, які не спрацювали.
Через дві години пролунали вибухи у брюссельському метро. Жертвами терактів стало не менше 10 людей, близько сотні поранених. Бомба вибухнула на станції Маальбек, потім пролунали ще декілька вибухів на різних станціях.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply