Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 20, 2021

Порошенко призначив нового командувача Сухопутних військ ЗСУ

Автор:

|

Березень 28, 2016

|

Рубрика:

Порошенко призначив нового командувача Сухопутних військ ЗСУ

1

Сьогодні, 28 березня, стало відомо, що президент Петро Порошенко призначив керівника АТО Сергія Попка командувачем Сухопутних військ Збройних сил України. Про це повідомив прес-секретар глави держави Святослав Цеголко.

“Прошу пам’ятати, що саме на вас лежить відповідальність за долю нашої країни, за найбільш ефективне застосування військ, за життя кожного солдата та кожного громадянина нашої держави. Важливо не втрачати пильності і кожну мить використовувати для посилення наших кордонів, вдосконалення бойової майстерності військовослужбовців та накопичення резервів для гарантованої відсічі будь-яким ворожим діям”, – підкреслив президент.

Петро Порошенко 28 березня в ході робочої поїздки до Донецької області відвідав у зоні АТО Центр управління, а також прийняв доповідь штабу про оперативну ситуацію на фронті.

Нагадаємо, 14 січня Порошенко звільнив Анатолія Пушнякова з посади командувача Сухопутними військами Збройних сил України. Голова парламентського Комітету з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв заявив, що політики і громадськість більше року домагалися люстрації Пушнякова. На думку депутата, саме Пушняков “несе особисту відповідальність за всі котли, де Україна втратила сотні бійців”.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply