Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Порошенко проти розриву дипломатичних відносин України з Росією

Автор:

|

Квітень 01, 2016

|

Рубрика:

Порошенко проти розриву дипломатичних відносин України з Росією

main

Петро Порошенко не підтримав ініціативу щодо розриву дипломатичних відносин між Україною та Російською Федерацією.

За словами президента України, який зараз перебуває з візитом у США, ця пропозиція навіть не потребує обговорення, так як парламент її все одно не підтримає. Лідер країни запропонував думати не про розрив відносин з Росією, а про виконання мінських угод.

Порошенко вважає за необхідне консолідувати зусилля в тиску на РФ, щоб змусити її виконувати мирні угоди, досягнуті в Мінську, зокрема, стосовно виведення військ, передачі контролю над кордоном, роззброєння бойовиків і допуску міжнародних спостерігачів на Донбас. В такому випадку можна уникнути ескалації, провести вибори і стабілізувати ситуацію.

Нагадаємо, група народних депутатів українського парламенту провела через комітет у закордонних справах законопроект про розрив дипвідносин між Україною і Росією. З семи членів комітету четверо сказали «так», один був проти, двоє утрималися. Тепер законопроект повинен потрапити на голосування у Верховну Раду.

Фракція «Батьківщина» заявила про підтримку розриву дипвідносин з Росією. Може підтримати це рішення і Радикальна партія, адже серед авторів проекту закону є і її члени. Ще одним ініціатором є депутат Володимир Парасюк, на якого в той день було скоєно замах.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply