Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Порошенко підпише указ про демобілізацію четвертої хвилі на цьому тижні

Автор:

|

Березень 22, 2016

|

Рубрика:

Порошенко підпише указ про демобілізацію четвертої хвилі на цьому тижні

павр

Четверта хвиля мобілізованих скоро може повернутися додому із зони АТО. Президент Петро Порошенко пообіцяв підписати наказ про демобілізацію вже на поточному тижні. Про це глава держави заявив на зустрічі з командирами частин ЗСУ 22 березня.
«Цього тижня я підпишу Указ про демобілізацію військовослужбовців 4 хвилі», – процитувала прес-служба слова президента. Глава держави також зазначив, що нової хвилі мобілізації ВСУ зараз не потребують.
Демобілізація третьої хвилі призовників завершилася в жовтні 2015 року. Військовослужбовці четвертої хвилі знаходяться в зоні АТО з січня минулого року. Тоді було мобілізовано близько 45 тисяч осіб.
«Пріоритетом зараз є грошове забезпечення воїнів, що дозволить збільшити не тільки моральну, але й матеріальну привабливість військової служби. Ми істотно скоротимо плани мобілізації. Моє завдання – наростити контрактну складову ВСУ. Кілька днів тому підписав важливі документи для підвищення обороноздатності держави. Українські воїни залишаються нашим першим пріоритетом!» – додав головнокомандувач.
Міністр оборони Степан Полторак раніше заявив, що «планова демобілізація буде проходити у відповідності з законом в кінці березня і в квітні поточного року. Ніяких передумов, які могли б зірвати звільнення особового складу, в даний час немає».

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply