Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Порошенко і Зеленський здали аналізи на алкоголь і наркотики перед дебатами

Автор:

|

Квітень 05, 2019

|

Рубрика:

Порошенко і Зеленський здали аналізи на алкоголь і наркотики перед дебатами

У п’ятницю, 5 квітня, вранці, обидва кандидати в президенти України – Володимир Зеленський і Петро Порошенко – здали в лабораторіях аналізи крові.

До такого розвитку подій  призвело звернення Зеленського до Порошенка: протягом доби пройти незалежне обстеження на наявність в крові алкоголю і наркотиків. «Країні потрібен здоровий президент!», – сказав Зеленський.

Як повідомлялося, до цього він в настільки ж категоричній формі запропонував провести кандидатські дебати не на базі Громадського телебачення, з трансляцією по всіх телеканалах України, як того вимагає закон про вибори президента, а на Національному стадіоні «Олімпійський».

Порошенко відповів швидко, теж відеороликом: «Стадіон так стадіон». Керівництво НСК підтвердило: у них є всі технічні можливості провести дебати, якщо рішення буде прийнято на вищому рівні. Позитивно відреагував діючий президент і на ініціативу здати кров на аналізи.

Втім, Зеленський тут же попередив: на «Олімпійському» проходити обстеження не буде через відсутність там необхідного обладнання, хоча  в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун назвала медсанчастину Національного спортивного комплексу ідеальної для таких цілей.  Зеленський повідомив, що готовий пройти незалежне обстеження в приватній лабораторії «Євролаб».

Він прибув туди раніше призначеного терміну, о 7.30 (раніше оголосив, що буде до 8 ранку). Спілкування кандидата з журналістами ускладнювала охорона, яка відгородила пресу від Зеленського. Здача крові відбувалася під «прицілами» фотокамер. За словами Зеленського, результатів він чекає через три дні, вони прийдуть на електронну пошту.

До 9.00 на «Олімпійському» з’явився Петро Порошенко. Його очікувала черга з півтори сотні журналістів. Багато представників ЗМІ вели стрім, але в приміщенні самої лабораторії, де президент здавав кров, дозволено було залишитися тільки агентству «Рейтерс» та ще двом камерам.

Реакцією  Порошенко на відсутність Зеленського було:  “Я прийшов – тебе нема”

Президент підписав необхідні папери для проведення лабораторного токсикологічного дослідження, зняв піджак, засукав рукава сорочки, фельдшер в червоному форменому костюмі з написом «Екстрена медична допомога» взяв аналіз крові з вени спочатку з правої руки, потім почав маніпуляції на лівій. Можливо, стався якийсь невеликий інцидент, оскільки Порошенко сказав йому тихо: «Все в порядку, не хвилюйтеся». Фельдшера змінили стоять поруч колеги у форменому одязі приватних клінік «Медіком» та «Борис», вони ж закінчили забір крові. Фельдшер продемонстрував на камеру дві пробірки. Потім Порошенко в супроводі охорони перейшов в інше приміщення лабораторії. Незабаром відбувся короткий брифінг головного лікаря Київської міської наркологічної клінічної лікарні «Соціотерапія» Володимира Ярого. Він поінформував, що експресс-тест не виявив наявності психоактивних речовин в організмі Петра Порошенка. Результат аналізу крові на присутність в ній алкоголю і наркотичних речовин буде протягом двох годин. Решта дослідження займуть більше часу. «В даному випадку, ми відібрали кров, сечу і волосся разом з волосяними фолікулами», – пояснив Володимир Ярий. Ярий повідомив, що дослідження проводили чотири медустанови столиці: два комунальних – лікарня швидкої медичної допомоги та наркологічна лікарня, а також приватні клініки «Медіком» та «Борис».

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply