Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 22, 2022

Порошенка звинувачують у державній зраді, розпочато розслідування

Автор:

|

Травень 22, 2019

|

Рубрика:

Порошенка звинувачують у державній зраді, розпочато розслідування

Прес-служба Державного бюро розслідувань  повідомляє  про досудове розслідування за фактом можливої державної зради президента Петра Порошенка за заявою екс-заступника глави Адміністрації колишнього президента Віктора Януковича Андрія Портнова.

“Слідчі центрального апарату ДБР 21 травня за заявою Портнова внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості щодо можливого вчинення службовими особами, які займають особливо відповідальне становище в органах державної влади України, кримінальних правопорушень”, – йдеться в повідомленні.

Досудове розслідування проводиться за трьома статтями: ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи захоплення державної влади), ст. 111 (державна зрада) та 426-1 (перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень) ККУ.

“Мова йде про події 25 листопада 2018 року, пов’язані зі здійсненням переходу корабельною групою ВМС ЗС України з Чорного до Азовського морів в районі Керченської протоки”, – йдеться в повідомленні.

Як раніше писав «Міст» 26 березня 2018 стосовно першого заступника голови Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрія Портнова  було розпочато кримінальне провадження за статтею “державна зрада”. На думку народного депутата Андрій Левуса , Портнова важливо було притягнути до кримінальної відповідальності не лише тому, що він у минулому сприяв окупації української території, а й тому, що “він і зараз (у 2018 – Ред.) несе загрозу українській незалежності”. Однак суд визнав Портнова невинним.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply