Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Попутний вітер українського патріотизму

Автор:

|

Січень 22, 2018

|

Рубрика:

Попутний вітер українського патріотизму

Прес-центр штабу АТО 22 січня розповідає, як розпочали святкувати День Соборності України у прифронтовій Станиці Луганській. У небо над містом та передовими позиціями піднявся на десятках повітряних куль Державний Прапор України. Присутні дружно заплескали у долоні, а потім заспівали Гімн України.

І що особливо радувало учасників цього дійства, так це те, що у патріотичній акції взяв участь вітер. Він поніс знамено на тимчасово окуповані території у бік Луганська. Військові кореспонденти наводять слова десятикласниці на ім’я Оленка: «…Щоб наш Прапор споглядали усі луганчани, як нагадування про те, що Україна – єдина держава!»

Оприлюднене того ж дня зведення із зони бойових дій інформує, що минулої доби зафіксовано два обстріли українських позицій. Почали їх контрольовані кремлівською владою бандформування пізно увечері, наче зумисне демонструючи свою зневагу до оголошеного ще місяць тому, але так і не витриманого перемир’я.

Російсько-окупаційні війська двічі застосували важкі міномети на Світлодарській дузі, що на Луганському напрямку. На інших ділянках фронту ворог вогонь не відкривав. У лавах захисників України постраждалих не було.

Світлини: так прапор готували (вгорі), а так він здійнявся у небо (внизу).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply