Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Популярність Євросоюзу висока, як ніколи

Автор:

|

Травень 23, 2018

|

Рубрика:

Популярність Євросоюзу висока, як ніколи

У середу, 23 травня, у Брюсселі оприлюднено підсумки щорічного опитування «Європа-барометр», яке проводиться на замовлення Європарламенту. Отож, дарма злі язики пророкують, що Європейський Союз незабаром розпадеться. Понад дві третини мешканців спільноти впевнені, що їх країни виграють від членства у ЄС.

Це найвищий рівень «внутрішньої» підтримки з 1983 року. Скажімо, у 2010 році лише 53 відсотки опитаних вважали, що їх країни виграють від членства в ЄС. Є й інші оптимістичні показники. 48 відсотків респондентів вважають, що їх голос впливає на рішення, які приймаються в Євросоюзі. Правда, є розбіжності між різними країнами. У Німеччині свій голос вважають впливовим 72 відсотки опитаних, а в Італії – тільки 30.

Симпатії до європейської спільноти і віра у важливість власного голосу всередині організації стали зростати у другій половині 2016 року. Це процес Brexit (вихід Великої Британії з ЄС) став тривожним дзвінком для жителів Євросоюзу і змусив їх згуртуватися навколо спільних цілей, сказано у коментарі соціологів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply