Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 12, 2021

Популізм росте, рейтинги падають

Автор:

|

Квітень 15, 2016

|

Рубрика:

Популізм росте, рейтинги падають

MICT_n__16-04-15__01_рейтинги

Опубліковано узагальнені підсумки дослідження, здійсненого Соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту. Опитування проводили по всій Україні (крім окупованих територій Криму і Донбасу) методом особистого інтерв’ю, взятого вдома у респондента. Висновки отримано вкрай прикрі для всіх гілок влади, а отже опосередковано й для всіх українців.

Почнемо, як належить з Президента Петра Порошенка. Його роботою повністю задоволені лише 2%, ще 15% – частково, зате аж 43% не схвалюють її категорично. На сьогодні вже відправлений у відставку Кабінет міністрів Арсенія Яценюка отримав лише 1% схвалення, а 64% категорично незадоволені. Ще гірші справи з Верховною Радою. Не знайшлося жодного респондента, який схвалював би її діяльність, 5% опитаних вибрали відповідь «частково» і 59% – не схвалюють категорично.

Цікаво, що в рейтингу окремих політиків на першому місці з показником у 22 відсотки опинився екс-міністр економіки Айварас Абромавичус. Далі йде Юлія Тимошенко, показником 21%.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply