Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 19, 2021

Попередження Росії і Сирії від Джона Болтона

Автор:

|

Серпень 25, 2018

|

Рубрика:

Попередження Росії і Сирії від Джона Болтона

Інформаційна компанія Bloomberg у суботу, 25 серпня, повідомила деякі подробиці зустрічі секретаря Ради безпеки Росії Миколи Патрушева і радника Президента США з національної безпеки Джона Болтона, яка днями відбулася у Женеві. Інформацію надали аж чотири джерела, обізнані із змістом перемовин.

Сторони обговорювали наступ сирійських урядових військ в Ідлібі та іранську присутність у Сирії. При цьому американський високопосадовець попередив російського представника про можливість удару по силах президента Сирії Башара Асада та «потужної військової операції», якщо сирійський лідер використає хімічну зброю для повернення під свій контроль північно-західній провінції Ідліб. Вона є зараз одним з останніх утримуваних повстанцями районів країни.

Позицію офіційного Вашингтона Джон Болтон озвучив на тлі підготовки наступу Дамаска в провінції Ідліб. Раніше США, Франція і Велика Британія вже відзначали у спільній заяві, що «сповнені рішучості діяти», якщо сирійський правлячий режим застосує хімічну зброю.

Світлина: Джон Болтон.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply