Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Поп-зірку з КНДР у Сеулі зустріли пікетом

Автор:

|

Січень 22, 2018

|

Рубрика:

Поп-зірку з КНДР у Сеулі зустріли пікетом

Про цей інцидент розповідає у понеділок, 22 січня, сайт «Радіо Свобода». Очільниця популярного пісенного гурту «Моранбон» з Корейської Народно-демократичної Республіки (КНДР) Хен Сон Вол перебуває у Південній Кореї з дводенним візитом. На батьківщині її призначили відповідальною за північнокорейську мистецьку програму під час Олімпійських ігор.

У Сеулі біля залізничного вокзалу Хен Сон Вол зустріли до двох сотень активістів. Вони протестували проти її візиту та недавніх угод про зближення двох Корей. Співачка помітила пікет, але не відреагувала на нього й пішла далі. Після цього демонстранти спалили північнокорейський прапор, «прапор об’єднання», під яким корейські спортсмени пройдуть спільною колоною на відкритті Ігор, а також фотопортрет керівника КНДР Кім Чен Ина.

До Хен Сон Вол впродовж цих двох днів буквально прикута увага місцевих ЗМІ. Вони розповідають і про її кар’єру та одяг, і про поп-гурт «Моранбон», в якому виступають молоді жінки у коротких спідницях і на високих підборах. При цьому чуються твердження, начебто Хен Сон Вол має військове звання полковника.

Світлина AFP: Хен Сон Вол (у центрі).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply