Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 26, 2022

Поодинокий пікет проти ходи до дня праці у Києві

Автор:

|

Травень 01, 2018

|

Рубрика:

Поодинокий пікет проти ходи до дня праці у Києві

У вівторок, 1 травня, неподалік Українського дому у центрі Києва відбувся мітинг з нагоди Міжнародного дня праці. Чисельність учасників оцінено у дві тисячі осіб. Промовці говорили про необхідність завершення війни на Донбасі, вимагали реформування системи безпеки й охорони праці, відновлення санаторно-курортного лікування, вдосконалення реформи охорони здоров’я, зменшення тарифів та загалом поліпшення рівня життя українців.

Судячи з прапорів, що розвівалися над колоною, акцію організували активісти Соціалістичної партії, Соціал-демократичної партії, Партії зелених України, Київської міської ради профспілок. На транспарантах містилися гасла на кшталт «За гідну працю та краще життя». Обстановка була спокійною, обійшлося без провокацій.

Єдиний інцидент стався дещо раніше. Мітингу передувала хода Хрещатиком.  І коли колона вже впритул наблизилася до Майдану Незалежності, дорогу демонстрантам спробував перегородити чоловік із державним прапором у руках. Він заявив, що влаштував пікет на знак протесту проти проведення «шабашу комуністів». Згодом він відійшов на тротуар, де з ним провели бесіду поліцейські.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply