Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Понеділок виявився справді важким днем

Автор:

|

Травень 22, 2018

|

Рубрика:

Понеділок виявився справді важким днем

Прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС) у вівторок, 22 травня, оприлюднив скорботну звістку. Під час бойових дій учора загинули два захисники України. Окрім того, було поранено дев’ять наших бійців. Це дорого далося ворогу. Як дізналися розвідники, знищено 15 та поранено 13 бойовиків російсько-окупаційних військ.

Чималою мірою втрати пов’язані із подіями довкола нещодавно звільненого українцями селища Південного. Терористи вдалися тут до наступу одразу з трьох напрямків, намагаючись витіснити наших воїнів. Однак це не вдалося.

Загалом минулої доби агресор 53 рази відкривав вогонь по українських позиціях. При цьому аж 30 разів застосовував 122-міліметрову артилерію та міномети двох калібрів. Підрозділи Об’єднаних сил давали ворогу рішучу відсіч.

Учора вже вкотре обстріляно Зайцеве, по якому контрольовані Кремлем бандформування випустили 13 мін.

А ще під вечір у районі Авдіївської промзони затримано ворожого шпигуна, який намагався тихцем прослизнути через лінію зіткнення. Під час допиту він зізнався, що співпрацює з так званою «армією ДНР» з січня 2016 року та є військовослужбовцем резерву 11 мотострілецького полку. Мав завдання збирати і передавати ворогу відомості про Збройні Сили України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply