Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Понеділок у Бельгії розпочався з вибуху

Автор:

|

Серпень 29, 2016

|

Рубрика:

Понеділок у Бельгії розпочався з вибуху

04_0829-2

У перших повідомленнях з цього приводу йшлося про те. що 29 серпня о пів на третю ночі за місцевим часом автомобіль прорвався через огорожу у Національний інститут кримінології під Брюсселем. А далі нападники підірвали бомбу біля лабораторій. На момент вибуху в будівлі нікого не було, тому обійшлося без жертв і постраждалих.

Бельгійська поліція спрацювала оперативно. І невдовзі надійшла інформація про затримання двох осіб, яким висунуто підозру в здійсненні нападу на інститут кримінології. Слідчі вважають, що інцидент не пов’язаний з тероризмом, хоча називають напад умисним. Вони схиляються до версії, що все це справа рук організованої злочинності. За уточненими даними, невідомі протаранили на автомобілі ворота і підпалили будівлю, де розташовані лабораторії. Саме через пожежу і стався вибух. Таким чином спростовано початкове повідомлення про вибуховий пристрій.

У Бельгії зараз продовжує діяти режим підвищеної терористичної загрози, введений після нападів в аеропорту і метро бельгійської столиці, в результаті яких загинуло понад 30 осіб.

04_0829-1

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply