Новини для українців всього свту

Monday, Mar. 1, 2021

Понад 1 млн людей вийшло на акцію протесту в Гонконзі

Автор:

|

Червень 10, 2019

|

Рубрика:

Понад 1 млн людей вийшло на акцію протесту в Гонконзі

В акції протесту проти зміни законодавства про екстрадицію в Гонконзі брали участь більше мільйона чоловік. Про це повідомляє CNN з посиланням на організаторів. Місцеві ЗМІ повідомляють про наймасовіше марші Гонконгу за останні десять років.
У разі схвалення нового закону парламентом 12 червня, Гонконг зможе видавати підозрюваних країнам, з якими у нього немає угоди про екстрадицію. Законопроект також передбачає екстрадицію в Китай будь-якого мешканця або того, хто прибув на територію Гонконгу, підозрюваного китайською владою в скоєнні злочинів. Минулого місяця свою заклопотаність можливим прийняттям цього закону висловили США, Великобританія і Канада, а ЄС випустив ноту протесту.
За оцінками організаторів протестної акції, понад 1 млн жителів Гонконгу вийшло на вулиці, щоб протестувати проти прийняття закону. За даними організаторів, протести стали найбільшими з 1997 року – з тих пір, як територію повернули Китаю. Однак поліція оцінила число протестувальників в 240 тисяч чоловік. Під кінець ходи почалися зіткнення з поліцією, але вони були локальними. Бі-бі-сі повідомляє, що постраждали щонайменше троє поліцейських і один журналіст.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply