Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Поминальна церемонія на могилах у Биківні

Автор:

|

Травень 21, 2017

|

Рубрика:

Поминальна церемонія на могилах у Биківні

День пам’яті жертв політичних репресій в Україні відзначається щороку третьої неділі травня. Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко 21 травня взяв участь у церемонії вшанування пам’яті жертв політичних репресій на території Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили». Того дня сюди прийшли також Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, Віце-Прем’єр-міністр України Геннадій Зубко, члени Уряду, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, представники дипломатичний місій, української громадськості.

Звертаючись до присутніх, Петро Порошенко сказав: «Як Президент вже втретє відвідую Національний історико-меморіальний  заповідник «Биківнянські могили». Раніше бував тут як народний депутат і просто громадянин. Але місце таке, що кожного разу хвилюєшся і переживаєш як вперше.  А тепер – і поготів. Адже нині ми відзначаємо вісімдесяті роковини масових політичних репресій 1937-1938 років».

У своєму виступі Президент України згадав закон про заборону георгіївських стрічок, пообіцяв невідкладно підписати його і пояснив чому: «Тому, що це не є символікою Другої світової, це символіка – символ агресії проти України 2014-2017 років. Тому що обвішані цими стрічками бойовики вбивають наших воїнів кожного дня і ночі. І прямо зараз, поки ми з вами тут, вони теж цілять в українських воїнів! Врешті-решт, на жаль ця Росія своєю політикою по відношенню до України сама поставила стрічку поза законом».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply