Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Пом’якшення щодо Москви залежить від «Мінська»

Автор:

|

Лютий 19, 2018

|

Рубрика:

Пом’якшення щодо Москви залежить від «Мінська»

Сайт РБК-Україна 19 лютого з посиланням на видання Bild am Sonntag повідомляє, що німецькі політики неоднозначно сприйняли пропозицію міністра закордонних справ ФРН Зіґмара Ґабріеля про поетапне послаблення антиросійських санкцій. Окрема, цю ідею розкритикували представники Християнсько-демократичного союзу (ХДС), який очолює федеральний канцлер Анґела Меркель.

«Поки російський уряд не виконує Мінські угоди, скасування санкцій є абсолютно неправильним сигналом і сигналом Путіну не змінювати свою політику», – зазначив очільник міжнародного комітету Бундестагу Норберт Реттген. При цьому він наголосив, що на коаліційних переговорах ХДС разом з Соціал-демократичною партією Німеччини (СДПН) «були єдині в думці, що зараз хід за Росією». Зазначимо, що Зіґмар Ґабріель є одним з провідних політиків цієї партії і навіть впродовж тривалого часу був її головою.

Нагадаємо, 17 лютого під час Мюнхенської конференції з безпеки Зіґмар Ґабріель заявив, що допускає покрокове зняття санкцій ЄС з Росії після того, як на Донбасі почне діяти миротворча місія ООН.

Світлина: Норберт Реттген.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply