Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

Помічники Марін Ле Пен опинилися під вартою

Автор:

|

Лютий 22, 2017

|

Рубрика:

Помічники Марін Ле Пен опинилися під вартою

Представникам кандидатки в президенти Франції інкримінують нецільове використання коштів Євросоюзу. В результаті під вартою опинилися охоронець Тьєрі Леж’є та голова передвиборчого штабу Катрін Грізе. Сьогодні, 22 лютого, їх вже допитали правоохоронці з судової поліції. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на «Le Figaro».

Основним звинувачення проти представників Марін Ле Пен є отримування платні за «неіснуючу роботу». Інформацію про махінацію встановило Європейське бюро з боротьби із шахрайством (OLAF), яке виявило – обидва представники були фіктивно найнятими. У підсумку пані Грізе отримала 298,5 тисячі євро, які Марін Ле Пен повинна була відшкодувати до 31 січня. Заробіток пана Леж’є в розмірі 41,5 тисячі євро необхідно повернути до 28 лютого.

Адвокат підозрюваних вже заявив, що справа проти них є «маніпуляцією», щоб дестабілізувати передвиборчу кампанію партії «Національний фронт». А за словами Марін Ле Пен, це політична змова проти неї. Зазначимо, «Національний фронт» у грудні минулого року отримав 27% голосів на виборах до місцевих органів влади. Електорат націоналісти приваблюють антиіммігратською риторикою та скептичним ставленням до Євросоюзу.

Світлини: Слово і Діло, фото з відкритих джерел.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply