Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Помер співак Йосип Кобзон

Автор:

|

Серпень 30, 2018

|

Рубрика:

Помер співак Йосип Кобзон

Він пішов з життя у четвер, 30 серпня. Як нагадують інтернет-видання, у 2005 році у Йосипа Кобзона виявили рак. Він переніс не менше двох операцій, а також сеанси хіміотерапії. У 2015 році отримав візу для лікування в Італії, незважаючи на те, що був включений до списку санкцій Євросоюзу через позицію щодо анексованого Росією Криму і конфлікту на Донбасі.

Йосип Кобзон народився в України – у 1937 році в містечку Часів Яр на Донеччині. У радянські часи зробив стрімку естрадну кар’єру, став одним з найвідоміших співаків СРСР й отримав звання народного артиста. Після розпаду Радянського Союзу продовжував жити у Москві, кілька разів обирався членом Державної Думи, належав до правлячої партії «Єдина Росія». У 2002 році вів переговори з чеченськими бойовиками, які захопили у Москві концертний зал.

У 2003 році в Донецьку Йосипу Кобзону було споруджено пам’ятник. Сам співак спершу заперечував проти такого наміру, однак пізніше дав згоду.

Йосип Кобзон був у числі російських діячів культури, які підтримали путінську анексію Криму. Згодом неодноразово концертував у самопроголошених на Донбасі опереткових «республіках», а у 2015 році ватажок так званої «ДНР» Олександр Захарченко навіть надав  йому звання «героя ДНР».

В Україні Йосипа Кобзона позбавили всіх почесних звань і державних нагород.

Світлина агенції УНІАН: у квітні 2014 року бронзову скульптуру Йосипа Кобзона пофарбували у кольори українського прапора .

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply