Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

Польський прогноз щодо російської агресії

Автор:

|

Листопад 19, 2018

|

Рубрика:

Польський прогноз щодо російської агресії

Йдеться тут про заяву прем’єр-міністра Польщі Матеуша Моравєцького, яку у понеділок, 19 листопада кремлівський прес-секретар Дмитро Пєсков назвав невдалою. У Москві переконані, що вона продиктована недобросовісною конкуренцією.

Тут йдеться про висловлювання голови Ради міністрів Польщі під час конференції «Майбутнє трансатлантичних відносин», що відбулася у німецькому місті Гамбурзі. Торкнувшись питання про будівництво газогону «Північний потік – 2», Матеуш Моравєцький зазначив: «Я знаю позицію німецького уряду, що це бізнес-проект». Але одразу по тому зауважив, що східні сусіди ФРН у таке трактування не вірять. І задав риторичне запитання. Мовляв, якщо після прокладання газопроводу виявиться, що українська газотранспортна інфраструктура втратить свою значимість для Росії, що в цьому випадку зупинить Володимира Путіна «від наступу на Київ»?

Розвиваючи свою думку, Матеуш Моравєцький сказав: «Ви будете здивовані, але я зараз процитую Леніна. Він якось сказав, що капіталісти настільки жадібні, що продадуть нам мотузку, на якій ми їх і повісимо». Відтак, заявив очільник польського уряду, європейці платитимуть за газ і Росія отримає величезні гроші, які вкладе в у свою військову галузь.

Світлина: Матеуш Моравєцький.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply