Новини для українців всього свту

Monday, Mar. 8, 2021

Польська делегація відвідала Авдіївку

Автор:

|

Серпень 31, 2017

|

Рубрика:

Польська делегація відвідала Авдіївку

Прес-центру штабу АТО розповідає про візит до прифронтового міста дипломатів з Республіки Польщі. Зокрема, заступник міністра закордонних справ з питань безпеки та Східної політики Бартош Ціхоцкі і Посол в Україні Ян Пєкло відвідали школу №6. Проект її відновлення був профінансований в рамках Програми малих грантів посольства Польщі в Україні. Дорогим гостям влаштували урочисту зустріч, відбулося дружнє спілкування та обмін подарунками. Як наголосили освітяни, завдяки потужній державній підтримці та активній допомозі світової спільноти у регіоні стає до ладу щораз більше шкіл із сучасною матеріальною базою.

Втім, усе це відбувається по сусідству з тими, хто налаштований руйнувати. З оприлюдненого 31 серпня зведення прес-центру штабу АТО дізнаємося, що саме на Донецькому напрямку, під Авдіївкою, захисникам України зараз найскладніше. Учора ввечері російсько-окупаційні війська обстрілювали тут з гранатометів наші позиції, розташовані у міській промзоні та поблизу шахти Бутівка.

А загалом провокації відбувалися вздовж усієї лінії фронту. Минулої доби бойовики відкривали вогонь19 разів. Отож, «шкільної» тиші, про яку було домовлено у Мінську досі не маємо. На щастя, не було й втрат в українських підрозділах.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply