Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 26, 2021

Польщі сподобалися нові антиросійські санкції США

Автор:

|

Серпень 03, 2017

|

Рубрика:

Польщі сподобалися нові антиросійські санкції США

Принаймні, Міністерство закордонних справ країни оцінює їх позитивно і вважає цілком доречними. Про це повідомляє 3 серпня інформаційна агенція «Українські національні новини» (УНН).

Така позиція дуже важлива з огляду на критику деяких положень нового американського «санкційного» закону, яка лунала з уст окремих політиків Європи. Натомість польське зовнішньополітичне відомство у своїй заяві чітко зазначає: «З часу анексії Росією Криму та її агресії в Україні відповідні обмеження вводилися на основі декретів президента США. Те, що санкції записано в законі, який Конгрес прийняв рішучою більшістю голосів, викликає надію на їх більшу ефективність».

Також міністерство зазначило, що одночасне розширення санкцій проти російського енергетичного сектора, в тому числі компаній, які беруть участь у проекті «Північний потік-2», відповідає стратегічними інтересами Польщі і загалом усього регіону Центрально-Східної Європи.

Нагадаємо, Дональд Трамп підписав підтриманий двома палатами конгресу США законопроект про санкції проти Росії, Ірану і Північної Кореї.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply