Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

Польща реагує на агресивність Росії

Автор:

|

Листопад 21, 2016

|

Рубрика:

Польща реагує на агресивність Росії

1121___09-1

Через гібридну війну, затіяну Москвою в Україні та Сирії, у Польщі вирішили створити новий вид військ – територіальну оборону (ВТО). Там вважають – це буде ефективною відповіддю на можливі дії російського «спецназу». Війська оснастять найновітнішим озброєнням, виробленим у державі. Про це у понеділок, 21 листопада, заявив міністр національної оборони Польщі Антоній Мацеревич, передає «Укрінформ».

«Війська територіальної оборони є найбільш ефективним засобом протидії або ускладнення такого роду дій з боку Російської Федерації. У зв’язку з цим потрібно звернути увагу не тільки на створення військ територіальної оборони, але і на підготовку ВТО, щоб вони могли протидіяти таким ефективним силам, як спецназ», – зазначив пан Мацеревич. Також, за словами міністра, зараз формують три бригади тероборони у Підляському, Люблінському та Підкарпатському воєводствах. Батальйони розташовуватимуться у Бялостоку, Любліні, Седльці та Жешуві. Окрім прямих обов’язків територіальна оборона взаємодіятиме з іншими парамілітарними організаціями – рятувальниками, лісничими та ін. Надалі ВТО підпорядкують під загальну систему управління армією.

На сьогодні понад 10 тисяч військовослужбовців виявили бажання вступили у лави формації. Та поки що її чисельність – лише 3 тисячі. Згодом, до 2019 року, планують збільшити особовий склад до 53 тисяч бійців у 17 бригадах та 63 батальйонах. Кошторис проекту – 3,6 млрд злотих ($864 тис.).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply