Новини для українців всього свту

Saturday, May. 8, 2021

Польща привітала новий батальйон НАТО

Автор:

|

Квітень 13, 2017

|

Рубрика:

Польща привітала новий батальйон НАТО

Як відомо, анексія Криму та наступна російська агресія на Донбасі спонукала Північноатлантичний альянс вдатися до зміцнення своїх східних кордонів. 13 квітня у Польщі відбулася урочиста церемонія початку несення служби на цій відповідальній ділянці новим багатонаціональним батальйоном.

Він дислокується біля міста Ожиш, за 60 кілометрів від кордону з Калінінградською областю Росії. Ця військова частина НАТО перебуватиме під командуванням США. Чисельність особового складу підрозділу – близько однієї тисячі військовослужбовців. Вони представляють США, Велику Британію й Румунію. Пізніше приєднаються хорвати.

Повідомляючи про цей факт, сайт «Польське радіо» не став пригладжувати жорсткі формулювання, а відверто заявив: «Загін, що складається з тисячі солдатів, має захищати Польщу та інші країни Східної Європи від агресії, наприклад, з боку Росії».

Президент Польщі Анджей Дуда, виступаючи на урочистостях з нагоди активування батальйону НАТО сказав: «Від усього серця дякую вам, солдати, і вашим найближчим, які з розумінням ставляться до того, що ви служите тут, у моїй країні, на чужій, але, – я вас запевняю, – братній землі».

У найближчому майбутньому такі частини активують також у Литві, Латвії та Естонії.

Світлина Reuters: військові США готуються до урочистої церемонії активації батальйону.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply