Польща попрощалася з убитим мером Ґданська
У центрі міста у суботу, 19 січня, зібралися близько 45 тисяч осіб, щоб провести в останню путь свого мера Павла Адамовича, який помер 14 січня після замаху на нього. На жалобній церемонії були присутні президент Польщі Анджей Дуда, прем’єр-міністр Матеуш Моравецький, голова Європейської Ради Дональд Туск, колишні президенти і прем’єри країни, колишній федеральний президент Німеччини Йоахім Гаук, а також близько 300 мерів польських міст і голів сільських адміністрацій. Жителі Варшави також зібралися на площі в центрі міста, де транслювалася похоронна церемонія з Ґданська.
Нагадаємо, що увечері 13 січня на 53-річного мера Ґданська Павла Адамовича було скоєно напад з ножем під час благодійного концерту. Незважаючи на зусилля лікарів і кількагодинну операцію, наступного дня він помер від отриманих поранень.
У нападі підозрюють 27-річного жителя Ґданська. Відразу після нападу його затримала поліція. Як з’ясувалося, раніше цей чоловік відбував покарання за пограбування банку.
Павел Адамович був партійним діячем опозиційної зараз у Польщі партії «Громадянська платформа».
ВРУ підтримала три іспити на громадянство України
Треба додати ще й математикуКарикатурна мобілізація Кремля та визволення захисників «Азовсталі» — того ж дня
Карикатурна мобілізація росіян не повинна дивувати світ, бо росіяни, цСитуація з поширенням пандемії Covid-19 в Україні та світі
Цікаво було б дізнатися хто як ставиться до вакцинації. Я довгий час бП'ять країн створили союз для Індо-Тихоокеанського реґіону
Ви можете припинити показувати країни Океанії як начебто «імпотентів»