Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 19, 2021

Польща готова вимагати 900 млрд доларів репарацій

Автор:

|

Квітень 08, 2019

|

Рубрика:

Польща готова вимагати 900 млрд  доларів репарацій
Януш Шевчак

Депутат польського Сейму і член парламентської групи, що займається оцінкою суми компенсацій, заявив, що Польща хоче отримати від Німеччини 900 млрд доларів репарацій. Про це передає телеканал новин “112-Україна”.

“Це ганебно, що таке очевидне питання як наслідки винищення поляків і знищення польської економіки Німеччиною ігнорувалося протягом останніх 30 років. Тим більше дивує позиція німецьких політиків, які вчать поляків верховенству права”, – зазначив Януш Шевчак. За його словами, польський уряд не повинен відступати в питанні німецьких репарацій. Раніше глава парламентського комітету з репарацій, депутат від правлячої  партії “Право і Справедливість” Аркадіуш Мулярчик заявив, що Польща має право вимагати компенсацію від Німеччини в розмірі 850 млрд доларів за знищене майно і людей, убитих під час Другої світової війни.

Німеччина вустами міністра закордонних справ Гайко Мааса у грудні 2018 відхилила вимогу Польщі щодо нових переговорів про виплату додаткових репарації за збитки, завдані країні в роки Другої світової війни, зазначивши, що ця проблема вже була врегульована в 1953 році.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply