Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

Полонені українці налаштовані оптимістично

Автор:

|

Грудень 11, 2018

|

Рубрика:

Полонені українці налаштовані оптимістично

Консул України у вівторок, 11  грудня, відвідав у московському слідчому ізоляторі шістьох українських військовослужбовців, які були захоплені росіянами під час інциденту у районі Керченського протоки. Про це повідомив заступник директора Департаменту консульської служби – начальник управління консульської забезпечення Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич.

За отриманою від консула інформацією, стан здоров’я наших хлопців задовільний. Налаштовані вони оптимістично і сподіваються швидкого повернення на Батьківщину. На середу, 12 грудня, запланована зустріч консула ще з п’ятьма моряками. Паралельно вирішується комплекс питань щодо забезпечення захисту прав захоплених українців як військовополонених.

Як відомо, 25 листопада у районі Керченської протоки росіяни обстріляли і захопили три українських кораблі, які здійснювали плановий перехід з порту Одеса до порту Маріуполь. Екіпажі цих суден (загалом – 24 особи) вивезені до Москви, де утримуються у слідчих ізоляторах «Лефортово» та «Матроська тиша».

Світлина: московська тюрма «Лефортово».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply