Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

Політична криза у Вірменії триває

Автор:

|

Квітень 25, 2018

|

Рубрика:

Політична криза у Вірменії триває

На площі Республіки у Єревані у середу, 25 квітня, почалася чергова акція протесту, на яку закликав вийти лідер опозиції Нікол Пашинян. Нова вимога – Республіканська партія повинна піти з влади. «Всі республіканці повинні визнати перемогу народу. Вони повинні піти», – заявив Нікол Пашинян.

Поліція взяла у кругову охорону будівлі уряду і центрального офісу правлячої Республіканської партії, яку очолює Серж Саргсян. Він днями подав у відставку з посади прем’єра, зваживши на протестні акції.

Головні дороги Єревана виявилися перекритими через значне число учасників маніфестації. До неї приєдналися прихильники і члени низки політичних партій. Президент республіки Армен Саркісян заявив, що почав консультації з представниками парламентських і позапарламентських політичних сил на тему ситуації в країні та шляхів виходу з неї. А тимчасовий виконувач обов’язків прем’єр-міністра Карен Карапетян порадив Ніколу Пашиняну взяти участь у виборах очільника уряду, якщо він вважає себе «кандидатом від народу».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply