Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Політв’язень Володимир Балух пише до українців

Автор:

|

Липень 05, 2018

|

Рубрика:

Політв’язень Володимир Балух пише до українців

Підконтрольний російській окупаційній владі «Раздольненський районний суд» Криму у четвер, 5 липня засудив відомого українського активіста до 5 років позбавлення волі. Його визнано винним у начебто побитті начальника ізолятору тимчасового тримання. Вельми цікавим є висновок судді про те, що Володимир Балух скоїв злочин у зв’язку з «неприязню до чинної системи управління». Все правильно! Яка може бути приязнь до загарбників, які прийшли на чужу землю й завели там свої порядки!

Ні, мужній патріот не скорився! Він написав листа, у якому звернувся до українців. «Красно дякую всім за Ваші листи і молитви, за Вашу підтримку мене особисто, моєї матері, моєї родини! Ваша щира участь в моєму житті – це неоціненний скарб, дарований Богом чомусь саме мені», – такими словами почав своє послання Володимир Балух.

Автор наголошує, що створена московськими пропагандистами картина загальної благодаті розсипається, коли є розуміння, яким чином вона малюється. Однак «сотні тисяч кримчан змушують мовчати і чекати кращих часів, показово караючи тих, хто не здатен погодитись на приниження».

А завершив листа Володимир Балух твердженням: «Моє серце б’ється в серці Українського Всесвіту. Крим – це Україна! Слава Україні!».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply