Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

Політв’язень-українець не говорить мовою окупантів

Автор:

|

Листопад 02, 2018

|

Рубрика:

Політв’язень-українець не говорить мовою окупантів

На п’ятницю, 2 листопада, у Ростові-на-Дону було призначено засідання суду у справі громадянина України Павла Гриба, якого незаконно утримують у Краснодарському слідчому ізоляторі (СІЗО). Нагадаємо, що юнак торік зник у Білорусі, а згодом був арештований у Росії, куди невідомо як потрапив. Найімовірніше, його викрали працівники російських спецслужб, щоб висунути звинувачення у підготовці теракту.

Сьогодні суд повинен був прийняти рішення щодо продовження запобіжного заходу. Однак слухання перенесли. Ось що розповів батько політв’язня Ігор Гриб: «Павло говорить виключно українською мовою. У суді вирішили залучити перекладача. Але сьогодні він не зміг з’явитися, тому перенесли». Відповідно до попереднього рішення, термін перебування під вартою завершується 7 листопада.

Ігор Гриб також повідомив, що його син, у якого серйозні проблеми із здоров’ям, вже понад рік не отримує необхідного лікування. Українські консули можуть відвідувати Павла лише раз на квартал, оскільки понад два місяці триває процедура оформлення відповідних дозволів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply